NOVÉ SLUŽBY, STARÉ CENY

NOVINKY Z KOŠÚTKY | 20. november 2016

Počas roka sme sa snažili zlepšovať služby pri letných pobytoch, zážitkových pobytoch alebo v našom adrenalínovom parku. Teraz stojíme tesne pred lyžiarskou sezónou 2016 / 2017 a pripravili sme pre vás niekoľko výrazných zmien.

Uvedomujeme si, že kvalitné služby nie sú len výsadou veľkých miest a stredísk, ale že ich dokážeme realizovať aj na Podpoľaní v Hriňovej. Chceme spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám budú vracať a zároveň pre nás to bude odmena za poctivú prácu.

1. Nová web stránka

Máme novú, aktuálnu web stránku. Sprehľadnili sme ju, aby ste našli informácie o stredisku a pobytoch rýchlo a ľahko. Namontovali sme nové webkamery, aby ste vedeli, aké je u nás počasie. Zároveň v priebehu decembra spúšťame e-shop, kde si bez čakania môžete kúpiť skipas. Veríme, že sa vám bude nová stránka páčiť.

2. Nový bufet

Aby ste kvôli rýchlym jedlám a nápojom nemuseli čakať v reštaurácii, bude počas sezóny otvorený bufet pred reštauráciou. Takto budete mať na výber stravovanie v reštaurácii, v dolnom bufete alebo v hornom bufete.

3. WiFi v hornom bufete

Do horného bufetu, ktorý bude opäť vyhrievaný, sme zaviedli WiFi.

4. Nové služby, staré ceny

Ako môžete vidieť, snažili sme sa skvalitniť stredisko, aby ste boli u nás spokojní. Zároveň sme sa rozhodli nezdvihnúť ceny skipasov ani o cent.

Lebo VY a MY sme Košútka.

MAPA STRÁNKY